Arkadaşlar Aşılar Hakkındaki Genel Görüşünüz Nedir 1.5 Aylıkken Sahiplendiğim Şuan 2 Yaşındaki Oğl

Akgul84

1.5 aylıkken sahiplenip şuan 2 yaşındaki oğlum için bütün aşıları yaptırdım karma lösemi mantar kuduz 2 yıldır yaptırmuş oldum sorum şu ki mantar aşısını yaptırmak ne kadar doğru 6 aylıktan beridir ufacık bir yara direk mantara dönüşüyor en azından vet. Onu söylüyor ilaç kullandık ecosinde kullandım geçiyor 1 ay sonra tkrr ama sadece 2 arka ayak baldır bölümünde oluyor gıda alerjisi mevcut kümes hayvanlarına somon balığına alerjsi var son 2 aydır hills tuna balıklısını kullanıyorum bu yaralar gıda kaynaklı mıdır yoksa kum kaynaklı mıdır çözüm bulunamıyor hala alerji maması kullandığım dönemdede sorun devam etti çünkü umarım yardımcı olursunuz tşkler

1 CEVAP

Tarcin2021

3 ay öncesinde kedimin patisinde küçük bir tüy dökülmesinin olduğunu fark ettik. Veteriner mantar olduğunu söyledi ve mantar aşısını yaptı. Ancak geçen günlerde karşıma mantar aşısının bağışıklığı düşürdüğüne dair bir yazı çıktı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama sürekli mantar aşısı yaptırıyorsanız eğer bu konuyu araştırmanızı tavsiye ederim.