Kedi Tüy Azalması

enesgundem

Merhaba, Her iki gözünün üstünde tüy azalması ve morarma fark ettim gibi ama banada öyle geliyor gibi normal birşey midir?

4 CEVAP

bademthecatt

Göz üstü ve kulak önünde tüyler vücudun diğer yerlerine göre daha seyrek bana normal geldi orada kızarıklık vs olsa sorun olabilirdi ama öyle bir durum görünmüyor içiniz rahat olsun yinede o bölgeyi kaşıyor mu diye takip edebilirsiniz

Bbgm

Görüntü normal görünüyor ama başka belirti var mı diye takip edin tabi içiniz rahat olur

Anonymus683514

Gözlerin üzerinde tüy dökülmeis normal, zencefilinde döküldü, ben de böyle bir başlık açmıştım :)

Palyaco

Göz üzeri tüy dökülmesi genelde olmaz cok nadir olur o bölgeyi kasiyormu dikkat edin vitamin eksikliği bu durumlarda oluyor