2.5 Aylık Yavru Kedim Mama Konusun Da Aşırı Seçici

BiciriginAnnesi

Aşırı seçici bir kız ile karşı karşıya kaldım

Sahiplendiğimiz de proplan yavru kedi mamasina alışmış ondan başka mama yemedi en kaliteli mamaları denedim kendi mamasi ile karıştırdım ,yaş mama ile karıştırıp verdim anında mamayı bıraktı

Evde 6 kedi olunca sadece kuru mama ile beslemedim günlük 3 paket yaş mama yiyorlardı yeni gelen dişi kedim de buna alıştı( burda benim illahaki hatam vardır) bu sefer de kuru mamayı bıraktı ama diğer yavrularım kuru yaş asla ayırt etmezlerdi

Aşırı hiperaktif bir kedi yerinde durmuyor yemek aklına gelmiyor yemeğini önüne getirdigim de yer ya da yemez biliyorum ki aç agzina göre mama ise yiyor

Bir de aynı yaş mamayi ertesi gün kesinlikle yemez her zaman yediği yaş mamayı o gün yemez 🤦🏻‍♀️

Kuru mamadan yana büyük sıkıntı yaşıyoruz aşırı seçici

Kedisi seçici olup bu durumu yaşayanlar daha sonra seçici durumunu ortadan kaldıranlar varsa acil yardımlarınızı ihtiyacım var

Nedir benim bu mamalardan çektiğim 🤦🏻‍♀️

5 CEVAP

Palyaco

Exclusion veya nutri feline en lezzetli iki mama en seçici kediler bile seviyor

Palyaco

11 ay kullandım exclusion tabi mamadan sıkılmasın diye şimdi karışık veriyorum exclusion ve wildfull

izmirle

Prochoice kitten kullanabilirsiniz kediler severek yiyorlar

BiciriginAnnesi

Güncel

BiciriginAnnesi

Nutrinin hem kurusunu aldım hem de yaş mamasını kuru mamanın yüzüne bakmadı yaş mamaları da hep somonlu alabalıklı vs yediği 1 tatlı kaşığı hala yemek arıyor

Exclusion tek kaldı olmadı onu da alayım ve ya petshopa götüreceğim önüne bütün mamaları koysunlar kendi seçsin 🙄😂