Kedimin Arka Bacaklarında Güçsüzlük Denge Kaybı Var Ve Tuvaletini Yaptığını Anlamıyor.

umuttrgy

merhaba arkadaşlar
Sokakta baktığım bir kedi var. kedinin arka bacakları tutmuyor gibi yani güçsüz kalmış üstüne basıyor ancak dengesi yok yalpalıyor bi yere zıplarken yada inerken çok zorlanıyor. Yürürkende aynı şekilde arka tarafı yamuk yamuk gidiyor. Bir de tuvaletini her yere yapıyor. Gözlemlediğim kadarıyla anlamıyor tuvaletini yaptığını yada tutamıyor. Yakın zamanda veterinere götürmeyi düşünüyorum maddi olarak biraz sıkışık durumdayım. Sizce neden olmuş olabilir nesi var ?

5 CEVAP

umuttrgy

Hayır Kocaelide yaşıyorum.

EnesBzkr

Anladım çünkü burdada aynı dediğiniz gibi bi kediye bakıyorum arka bacakları çok güçsüz gibi dengede duramıyo yürürken bile zorlanıyor ve yeni bir tane yavrusu oldu gözleri açılmamış daha kendiside hastalandı ne yapacağımı bilmiyorum

EnesBzkr

Bu dediğiniz kedi şanlıurfada mı turuncumsu bi renk

umuttrgy

Tek çare veterinere götürmek gördükçe içim acıyor gerçekten çok üzülüyorum öyle olmasına geçmiş olsun.

gokhansultan

Nörolojik fip olabilir :(