Ucuz Kedi Mamalarindan Hangisi Daha İyi

Friskies, pawpaw, enjoy, proline, trendline, whiskas bunlardan iyi olanı hangisidir siz hangi mamayi kullanıyorsunuz. 11 aylık erkek kedim cok tüy döküyor ve dışkısı kokmaya başladı hangi mama iyi gelir

12 CEVAP

bademthecatt

Purina one, golosi alabilirsiniz veya bonacibo olabilir.

Nadenge

Ucuz mamaların hepsi dışkıyı çok kötü kokutuyor. Geçen sene geçici yuva olduğum bir kediye friskies kullanmak durumunda kaldım. Diğer ucuz mamalara göre dışkı kokusu daha azdı ama ikinci günden hayvancağız aşırı tüy dökmeye başladı. Market mamaları içinde Purina One mamayı öneririm. İçerisinde et olan tek market maması.

Ebrnk

Whiskas ben aldım, yemedi ilgilenmedi.

Palyaco

Bonacibo purina one uygun mamalar bonacibo koku yapmaz purina one koku yapar diskida

Kontesiim

Bonacibo ve golosi uygun fiyatlı ve biraz daha alt segmente göre içerikleri iyi mamalardan. En azından whiskas ve trendlineden daha iyi deneyebilirsiniz

gece18

Bonacibo.

Warriorsans

Yazdığınız markalar çok kötü sokak kedileri aç kalmasın diye verilebilir ancak. Golosi, bonachibo, prochoice, my food, mystic gibi markaların altına düşmeyin kedinizi hasta edersiniz. Söylediğim markaların yüksek kg olarak alındığında kg fiyatı oldukça düşük oluyor

BiciriginAnnesi

Friskies, pawpaw, enjoy, proline, trendline, whiskas

Sizin bu yazdıklarınız hepsi hatta çoğu market mamaları ucuz kedi mamalarının hiç biri iyi değil tam aksine çok kötü sağlığını düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye etmem

Bunlar yerine bonacibo golosi botiza tavsiye ederim

Hilalpars

Mito ve micho deneyebilirsiniz

Chrryq

Bu söyledikleriniz arasından Friskies belki ama onun da içeriğini bilmiyorum. Sadece diğerleri cidden kötü bu da muhtelemen iyi değildir. Buradaki mamalar cidden iyi değil kendinize kullanmanızı tavsiye etmem. Bonacibo kullanabilirsiniz ama belki bunların yerine

Chrryq

*Kedinize kullanmanızı

Bonares

Ben felicia kullanıyorum diğerleri hakkında da hiç iyi yorumlar duymadım