Kedimin Gözü Akıyor

oykuyildiz

Arkadaşlar 3 gündür gözleri akıyor çayla pansuman yapıyorum Crystalin Sprey İle de temizliyorum daha çok oluyor sonra kahve rengi çapak gibi kuruyor bilgisi olan var mı yarım vet götürcm ama sizede sormak istedim

4 CEVAP

BiciriginAnnesi

Yavru kedimde de var gözleri aşırı derecede hassas
Toz parfüm vs böyle şeylerden etkileniyor

Çayın demi ile pansuman yaptık

Daha sonra eczaneden tobrased göz damlası aldık sabah akşam olmak üzere 1 damla kullanılacak 7 gün boyunca kullanın etkisini mutlaka görürsünüz

Gözleri hassas bir kediniz varsa damla kullanmayı ihmal etmeyin diyelim göz akıntısı geçti aradan 10 gün sonra tekrar ediyor bir kaç gün daha kullanıp bırakın yeterli gelecektir

Geçmiş olsun

caitlyn

daha önce yavru kedi bakmıştım ve gözleri kapandı çapaktan, düzenli çayla temizleyerek geçirmiştim. sonra yetişkin kedimin gözü kan gibi kırmızı bi renkte akmaya başladı çapak oldu, veterineri aradım bakalım dedi, gözlerinde bişi çıkmadı ama üşütmüş. gözletini crystalin ile pamuk yardımıyla düzenli silmemi söyledi sonra kedim kendi temizlemeye başlayınca geçti. göz akması farklı nedenlerden olabiliyor(bazen alerji, evde toz kir varsa da oluyor) her zaman en iyisi vetetinere danışmak bence

Kedilerimkalp

Benimde yeni dogran yavrularımin gözleri sürekli açılıp kapanıyordu kuruyan yere pamuk yardımı ile birazcık ılık su sürerek temizledim kapandığı zaman yapınca ise ywriyor çay hiç denemedim faydalı ise çay da sürebilirsiniz.

oykuyildiz

Çay yapıyorum crystalinde yapıyoruz . Balkonda file var çok vakit geçiriyor ev temiz ama evin olduğu bölge çok rüzgârlı toz geliyor heralde yarın vet götürcem bugün iyice arttı