Düğün Davetiyesi Yaptırabileceğim Herhangi Bir Yer?

gulcemeow

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda gerçekleşecek olan düğünüm için davetiye bastırmak istiyorum. Bu harcamaların da güzel bir yere gitmesini temenni ediyoruz. Hem davetiye bastırabileceğim hem de aynı anda bağış yapmış olabileceğim bir yer var mıdır acaba?

7 CEVAP

beyzathemoc1

Mamaları minik paketlere bölüp üstüne kart yapıştırabilirsiniz çok güzel olur

Pakette mama vermenizi tavsiye etmem bir tanıdığımin düğününde insanlar yemişti mamaları ne olduğunu anlamayıp. bir süs eşyası vermek yerine sizin adınıza hayvanlara bilmem nereye bağış yapılmıştır gibi bir şey olabilir haytap in var ama ben haytap a güvenmiyorum. Dohaykonun var nasıl bir dernektir bilmiyorum. Angels Farm Sanctuary var böyle bir şey yapıyorlar mı bilmiyorum ama bir konuşun isterseniz Instagram dan ulaşabilirsiniz sanırım. Mutluluklar

simbakedi

oncelikle mutluluklar diliyorum size

simbakedi

yazdiklarim gelmemis ya :(

bazi derneklerin bilgisi varsa yardimci olabilirler belki. ya da barinaklara da sorabilirsiniz. yedikule mesela bir gonulluye bez poset yaptiriyordu, onu satin alinca bagis oluyordu. boyle bir tanidiklari vs varsa yardimci olabilirler diye dusunuyorum

6_zeytin

Hipder var diye biliyorum izmirde onlarla iletişime geçebilirsiniz

Ebrnk

Hayırlı olsun mutluluklar

gulcemeow

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Şimdi Hipder'e mail attım eğer böyle bir uygulamaları varsa buradan geri dönüşte bulunacağım ki sizlerin de fikri olsun.