Beslenme Ve Bakım

Nina04

Arkadaşlar selam nina 2 aylık sahiplendim fakat ne kuru mama yiyor ne de su içiyor suyu şiringa ile içiriyorum ona süt tozu kullana bilir miyiz hiç birşey yemiyor eve geleli 1 gün oldu çok korkuyor

4 CEVAP

Selenay1

Daha alışmamıştır bir kişi daha paylaşmıştı o da yeni sahiplenmiş onun kedisi de bir şey yiyip içmiyordu. Ortamda stres yapacak gürültü vs gibi şeyler olmasın zamanla alışır

Seydagulec_

Yavru yaş mamasından da deneyebilirsiniz

Gimlihanim

Alışınca yiyecektir endişe etmeyin. Çok normal şuan yememesi. Yaş mama deneyebilirsiniz belki ona kayıtsız kalamaz. Bir de ödül maması veremeyi deneyin derim.

Palyaco

Ödül mamasi gimcat veya animonda sulu yasmama kuru mama ile karıştırın