Kedim 1.5 Yaşına Geldi Ama

latte9

Kedim 1.5 yaşına gelmesine rağmen poposunu hala tam olarak temizleyemiyor bebekken küçük diye düşünmüştük o bölgeye veterinerin önerisiyle sıvı yağ sürdük ancak etkili olmadı ortalama düzeyde temizliyordu ama şu an baya yoğun şekilde temizlemiyor bende ıslak mendille alıp onu rahatsız etmek istemiyorum bu durumu yaşayan varmı

4 CEVAP

Kediniz cins içi ciflesmeler sonucu doğmuş bir cins kediyse bundan kaynaklı olabilir

Bbgm

Sorunun cevabını bilmiyorum ama Saf su barındıran 0-6 ayşık bebekler için olan mendilleri tavsiye ederim. :)

latte9

Neyden kaynaklı

Hilalpars

Bizimkide temizleyemiyor 1 yaşında ben kedi mendili ve sıcak su ile temizliyorum