?? Acil Cevaplar Mısız Lütfen Kedim Hasta

Kedim 2 gün ayağının üstüne basamadı görünürde ayağında bisey yok incindi herhalde diye düşündüm şimdi ayağının üstüne basıyor ama çok halsiz iştahsız ve sesi kısık üşütmüş olma imkanı yok 6 7 ay önve ilaç yemişti zehirlenmişti ama o zamandan sonra beri hep çok iyiydi şimdi boyke olmasının onunla bi alakası olabilir mi sizce 🙁🙁

4 CEVAP

Palyaco

Viyo immune 14x30ml kedi çorbası ile karıştırın hergun verin büyük olasılık bağışıklık sistemi çökmüş cok iyi gelen mucizevi bir üründür

Warriorsans

Her şey olabilir halsizliğinin nedeni buradan bilmemiz mümkün değil ama bence vakit kaybetmeden veterinere götürün sonra pişman olmayın. Palyaconun dediği gibi viyo kullanabilirsiniz

Bugünde birkaç kez öğürdü ama kusmadı

Kedilerimkalp

Veterinere görürseniz daha iyi olur.