Yavru Uyurken Bagiriyo Neden

merhaba 8 günlük yavru kedi uyurken hep sesler cikariyo bagiriyo miyavlar gibi neden olabilir

3 CEVAP

aslihan_e

Uyuduğunu nerden biliyorsunuz? Belki uyanıktır karnı falan ağrıyor olabilir. Annesi yanında mı?

Hilalpars

Annesi nerede acaba çok küçük daha

Eray23

Benim kedim 5 yaşında bazı geceler o da uyurken kendi kendine ses çıkartıyor internetten biraz araştırdığımda rüya vs. Diyorlar amam bende anlam veremedim herhangi bir sağlık sorunu da yok sürekli veteriner kontrolünü yaptırıyoruz