Tatile Gidiyorum

BayTarcin

Yarın 10 günlük tatile gidiyorum kedimi evde bırakacağım komşumuz her gün gelip ilgilenecek.İlk kez yalnız kalacak gitmeden öneriniz yada yapmam gereken var mı belki gözümden kaçan bir şey olmuştur?

5 CEVAP

Cubik

Ben 1 haftalık köye gittiğimde akrabam sürekli gelip odasını havlandırmıştı mama su vs. koymuştu kedim bizi çok özlemişti ama akrabam bizi görüntülü arıyıp asuyu gösterdiğinde asu sakinleşiyordu az da olsa sesimizi duyduğu için sizde öyle yapın bence

Seydagulec_

Etrafta ona zarar verecek her şeyi kaldırın bi problem olmaz

Bbgm

Devrilebilecek, kemirilebilecek yutulabilecek şeylere dikkat edin. Kapıların önüne engel koyun kapanırsa kilitli kalmasın. Su ve elektriği kaynaktan kesin suyu her yere aşırı fazla koyun belki döker aksilik olur yani ihtiyacının çok çok fazlası olsun. Kablolara dikkat edin, strese girip parcalayabileceği şeyler varsa onlardan içinde sivri malzeme bulunduranlarıda ayıklayın kaldırın. Perdeleri açın rahat bi yer hazırlayın cam önüne manzarayı izlesin. İsterseniz odanın birinde radyo falan da açık birakabilirsiniz aşırı sessizlik olmasın.

Warriorsans

Etrafa oyuncak koyun ama parçalayıp yutabileceği şeyler olmasın komşunuz her geldiğinde biraz oynatsın ilgilensin ki canı sıkılmasın camlar kapalı olsun komşunuz geldiğinde dikkatlice evi havalandırır yeterli olur. Ödül mamaları yaş mamayla falan modu yükseltilebilir kedinin aklıma gelenler bunlar

BayTarcin

teşekkürler