Kedim Çok Miyavlıyor

Patixz

8 aylık kısır kedim çok fazla miyavlıyor. Yemek yemesinde tuvaletini yapmasında hiç bi sorun yok ona seslendiğimde uzun uzun miyavlıyor. Gündüz evde yalnız kalıyor ondan mı sıkılıyor acaba

2 CEVAP

caitlyn

önceden suskun muydu sonradan mı miyavlayama başladı? değilse bana normal gibi geldi yani konuşkan bi kedidir belki oluyor öyle

Kedilerimkalp

Belki sizin ona ilgi göstermenizi istiyor olabilir sevmenize rağmen yapıyorsa belki sıkıntıdan dur yanına yeni arkadaş alabilirsiniz yada veterinere götürüp kontrollerini yaptırabilirsiniz belki ağrıyan biryeri vardır.