Kalça(?) Kısmında Acı

Köpeğim 15 aylık 25-26 kilo civarı bir dişi American Bully öncelikle. Kilosunda sıkıntı yok. Kısırlaştırılması ocakta yapıldı onunla da ilgili bir sorunumuz yok. Dışkısında da bir fark görmedim. Ama kalçasına ya da sağ uyluğuna dokununca aniden ağlayıp tepki veriyor. Ama sadece dokununca ya da yanlışlıkla üstüne yatarsa bağırıyor. Topallaması yok. Veterinere götürdüm bi ağrı kesici verdi gönderdi gaz sıkışmasıdır diye. Yaklaşık 2 hafta oldu hala devam ediyor? Konu hakkında bilgisi olan varsa tekrar kızı veterinere götürmeli miyim sorunu ne olabilir aydınlatırsa sevinirim.

4 CEVAP

Bbgm

Anal kesesine baktırdınız mı?

Bbgm

Tıkanmış olabilir enfekte bile olabilir. Tıkanınca boşalmayınca çok rahatsız edici olabilir. Basit bi şekilde boşaltılır normalde ama ihmal edilirse tıkanıksa iş ameliyata bile gidebilir diye biliyorum.

Seydagulec_

Çok geçmiş olsun birçok neden olabilir farklı bi veterinere götürmeye çalışın buradan herkes sadece tahminlerini yazabilir umarım çabucak acısı geçer 🌸

Vet muayene ederken bir şey demedi orayla ilgili
Ama sormakta fayda var, anal keseyle ilgili ne sorun olabilir?