Mama Konusunda Yardıma İhtiyacım Var Arkadaşlar

akarhan35

Şimdi benim 65 günlük cane corso bi evladım var bana il geldiğinde 40 günlüktü biraz erken geldi geçmeyen ishali vardı be yaptıysam geçmedi proplan somonlu mama da ishal unique kuzu etli mamada ishal devam etti nd Tahılsız pupy tavuklu aldım onda biraz toparlar gibi oldu sonra gene ishal veteriner tavsiyesi ile hilse gastro mama aldım bu 1.5 kg bir paket 2de olabilir tam hatırlamıyorum bu mamada ishal sorunu. Tamamen bitti fakat bu mamanın büyğk boyu yok rakamıda veteriner maması olduğu için pahalı bende durum buyken hillsin pupy large breed tavuklusunu alsam devam etsem olur mu acaba ishal yapar mı aynı markadan geçicem hillsin gastrosunda ishali geçt çünkü veya öneriniz nedir

7 CEVAP

Bbgm

Virbac ı araştırın mutlaka

akarhan35

Hemen bakıyorum şuan

Warriorsans

Anladığım kadarıyla kısa sürede çok fazla mama denemişsiniz bence bir süre hills gastroyla devam edin iyice bağırsak sağlığı düzelsin sonra yavaş yavaş farklı mamaları denersiniz baktınız iyi geldi devam edersiniz

Palyaco

Hills le devam edin bir süre değiştirmeyin bağırsak sağlığı duzelsin

akarhan35

Bütçe olarak sıkıntım yok sorun kaçtan mamada ishal yaptı hillsin id gastro olan mamasında düzeldi acaba diyorum hillsin normal yavru köpek mamasını alıp devam etsem uyun sağlar mı aynı marka diye en iyi mama nd dediler nd de bile ishal yaptı keseceğini bilsem acana orjien falanda alırım

akarhan35

Manası bitmek üzere 1-2 günlük maması kaldı büyğk paketi olsa almak istiyorum paketleri 2.5 kg ve 300 TL bandından satıyorlar dışarıda bulunmuyor o yüzden bitmeye yakın olduğu için mama bakıyorum virbaca baktım bulunduğum bölgede satıcısı yok malesef

akarhan35

Bu gastro mama tavuklu bende daha fazla karıştırmamak adına hillsin normal tavuklu pupysini alıp deneyim dedim sıkıntı olmazsa devam edeyim diye düşündüm belki kuzu etine alerjisi olabilir eski mamasından verdim bu gün az bişey hilsin içinde kakası yumuşar oldu biraz