Yavrum Kedime Nasıl Beslenme Yapmalıyım

BiciriginAnnesi

Sevgili Petlebi ailesi
Benim küçük bıcırık yavru kedim 2.5 aylık hiç öğünlü yemek vermedim 🤦🏻‍♀️
Sizce öğünlü yemek mi vermeliyim buna geçiş yapsam daha mı iyi olacak şişman bıcırığım biraz zayıfladı süzüldü sağlık sorunu yoktur .
Aşırı derecede hareketli bir yavru

Sizler yavru kedinize kaç öğün yemek veriyorsunuz özellikle saat kaçta
Şimdiden okuyan arkadaşlara ve tavsiye de bulununlara teşekkür ediyorum.

2 CEVAP

beyzathemoc1

Yavru kedilere öğünlü verilmez gelişme döneminde oldukları için obezite riskleri yok denecek kadar azdır mama tabağı dolu olsun kitten mama kullanın

BiciriginAnnesi

Teşekkürler