Yardım Lütfen

sudemsu

Arkadaşlar gozumun hemen altını kedim cizdi canim cok aciyo ve çizdiği yer şişti kantaron yağı sürdüm iz kalir mi acaba çizik derin değil gibi

2 CEVAP

byhs

İz kalacak gibi durmuyor ama eczaneden antiseptik krem almanizi oneririm ne olur ne olmaz, gecmis olsun :)

Seydagulec_

Kesinlikle kalmaz kedim burnumu çok daha kötü çizmişti baya kanamıştı kolonya ile silmiştim sadece, 2 3 hafta içinde geçti herhangi bi problem olmamıştı, size de çok geçmiş olsun