Mamayı Nereye Satabilirim

cooheaven

Artan fiyatlardan dolayı kedime felicia somonlu mama aldım ama kedim 4 gündür ishal ben de artık bu mamayı kullanmak istemiyorum. Satabileceğim bir yer biliyor musunuz? Petshoplar alır mı?

12 CEVAP

aeri-l

Gardrops uygulamasından satabilirsiniz

bademthecatt

Buradan başlık açabilirsiniz belki ihtiyacı olan varsa alır gardrops ve dolap uygulamalarınada yükleyebilirsiniz

Hilalpars

Instagramda besleme yapan sayfalara da bi sorun isterseniz

Shewky

Kaç kg var elinizde?
Ben alayım da sokaktakiler nasiplensin.

Oqrenerde06

Hangi mamayi veriyordunuz bundan önce

cooheaven

@Shewky 1,5 kg

cooheaven

@Oqrenerde06 bundan önce Hill's yiyordu ama her türlü mamayı yiyebiliyor whiskas bile yemiş bir kedi ben de anlamadım bu nasıl böyle etki etti

cooheaven

@Hilalpars böyle sayfaları hiç bilmiyorum:( var mı aklınızda bir sayfa oradan yola çıkayım

Warriorsans

Gardrops dolap gibş uygulamalara yükleyin aynı zamanda buradan da başlık açarsınız

Shewky

Mesaj atın alayım sizden mamayı.

Shewky

Merhaba, mesaj atmışsınız ama geri dönüş yapamıyorum size, mesaj alımlarınız kapalı.
Bilginize.

Lils

Dolap uygulamasında mama koymak yasak. Gardropsa koyun yazan oluyor