Yavru Köpeğimin Bacakları Çok Zayıf Ne Yapabilirim?

coskunelif

Yeni yavru bir köpek bahçemize geldi. Ona yuva yaptık ve mama falan veriyoruz. Fakat ayakları çok zayıf ve çelimsiz. Doğru düzgün yürüyemiyor, koşamıyor. Ne yapmam lazım? Bulunduğumuz bölgede veteriner olmadığı için danışacağım kimse de yok. Bir de bu yeni arkadaşımın cinsini ve kaç aylık olduğunu merak ediyorum. Bana yardımcı olursanız memnun olurum.

2 CEVAP

Kopek hakkinda pek bilgim yok ama acliktan zayif dusmus belli ki
Belki hastada olabilir.Bilemiyorum.
Burada kopek sahibi tecrubeli arkadaslar var onlara sormanizi tavsiye ederim.

deniz_berkan

köpekler için özel vitaminler var eğer isterseniz bir kaç vitamin kemik geliştirici önerebilirm.. besin takviyesini saglıklı olarak çoğaltmanızda da fayda var . ve sürekli egzersiz yaptırın çok fazla yormadan . yatırın ve bacaklarına masaj yapın ovun sonrada yürütmeye çalışın.