Kilosu Max 50₺ Mama Önerisi

Ranayilmaz

7 yaşında dişi kısır bir kedim var, kilo problemi yok, herhangi bir rahatsızlığı yok. Bu yaşına kadar bonacibo ve mystic kullandık. Her gün ev yapımı yaş mamayla destekliyorum. Şimdi bir tık daha iyi bir kuru mamaya geçmek istiyorum, ne önerirsiniz?

11 CEVAP

Palyaco

Pronatura hamsili kisir mamasını yada tavuklu kisir mamasını tavsiye ederim uygun fiyatlı ve 100 100 yeme garantili

bademthecatt

Golosi olabilir büyük paketleri kg başına uyguna geliyor

Ranayilmaz

Peki pronature mystic ya da bonacibodan kalite olarak iyi midir?

Palyaco

Kesinlikle daha iyi kullandınız mamalardan

Warriorsans

7 yıldır kedinize söylediğiniz mamaları kullandıysanız ve bir zararını görmediyseniz bence hiç mama değiştirme işine bulaşmayın derim. Belki 3. Bir mama olarak golosi markasına bakabilirsiniz ben şu an kullanıyorum memmunum bir sorun yaşamıyoruz.

martuyl

mito ve micho bonacibodan daha duşuk kaliteli mamalar ama golosiyi ben de çok duydum bi tık iyi olarak.

teddybal

Felicia, Prochoice, Brit Premium, Golosi. Bunların güncel fiyatlarını bilmiyorum ama 12, 15, 20 kg gibi büyük paketlerde uyguna geliyorlar diye biliyorum. Bunlardan birine bakın bence hem uzun süreli kullanımdan sonra başka şeyler yemiş olur.

Hilalpars

Mito ve micho mamalarınıda inceleyebilirsiniz

Ranayilmaz

Teşekkürler arkadaşlar, başka önerisi olan var mı?

Oqrenerde06

FELICIA DAN MEMNUNUM.

pebina

yaklaşık 1,5 yıldır felicia kullanıyorum gayet memnunum. Kısır kediler için somonlu olanı kullanıyorum.