Tüm Kedi Sahiplerinin Anneler Günü Kutlu Olsun

Evet belki doğurmadınız ama minik patili dostunuzu siz büyüttünüz anneler gününüz kutlu olsun kedi anneleri

7 CEVAP

Kontesiim

Sizin de anneler gününüz kutlu olsun tüm patili dostların fedakar anneleri günümüz kutlu olsun :))

Ebrnk

Teşekkürler sizin de kutlu olsun 💐

Superisi814

Annelik şefkat ve merhamet ile bir canı ruhsal olarak beslemek değil midir ? O özen ve o kalp ile.
Bu nedenle kedi köpek annesi olarak teşekkür ederim.
Sizin ve o sevgiyi taşıyan herkesin gününü de vesilrnizle kutlarım.

Warriorsans

Sizinde anneler gününüz kutlu olsun 💐😻

MsBidik

Sizlerinde anneler günü kutlu olsun. :)

AnaSoni

Bir cana sevgi, emek vererek büyüten herkesin günü kutlu olsun.

Ayrıca anne olan kedilerimize de hayranim. Yavruları için hic ayrım yapmadan, ne kadar emek verdiklerini yakından izleyince her yavrunun ne kadar değerli olduğunu görüyorsunuz.

Onlar bize sevgi aşılıyor ❤️

bademthecatt

Sizinde anneler gününüz kutlu olsun💞