En Son Yazdığım Soru??

sahraxfittiko

Selam.En son cins kedilerle alakalı olan sorum silinmiş.Soruyu bilgisayardan sormuştum ve bilgisayarı bir kaç gündür açmamıştım .Bilgisayarı açıp bildirimlere girdiğimde soru silinmiş.Neden sorular silinir bilgisi olan var mı? Yoksa şikayet falan mı ettiler merak ettim açıkçası

7 CEVAP

dilanbulent

Yazdığınız şeyi bilmiyorum ama parayla hayvan satışını destekleyen bir paylaşım yaptıysanız silinmesi çok normal. Onun haricinde bilemem neden silindiğini.

Gizem8822

Sorunuzun konusu neydi?

latte9

Cins kedilerle ilgili soru sorunca şikayet ediyorlar benim sorumda silindi :) kendilerince bir yöntem sanırım

sahraxfittiko

tahmin etmiştim.zorlarına gitti herhalde :)

Gimlihanim

Şikayet edilmiştir muhtemelen 🤷🏻‍♀️

sahraxfittiko

dilanbulent özellikle onu desteklemeyen bir paylaşım yapmıştım halbuki.Neyse,çok beklemediğim şeyler değil cins kedi sahiplerinden :)

sahraxfittiko

Gizem8822 cins kedi alıp güzel görünümlü diye oyuncak edenlerle ilgili bir yazıydı :)