Çam Paleti Önerileri

targof

merhaba çam paletine geçmek istiyorum tezgahlarda yataklarda kum görmekten bıktım birde elekli tuvaletim yok maalesef daha yeni kocaman kapalı tuvalet aldım bu yüzden topaklaşan palet istiyorum önerileriniz nelerdir

1 CEVAP

reinefee17

Natural bastet biz geçeli 15 gün oldu çok memnun kaldım topaklanması çok güzel yanında küreğiyle satılan avantaj paketleri var 10 lt 5 hafta kadat gidiyor bentonit kumda olduğu gibi eve dağılmıyor kum kabının dibine yapışmıyor çok rahat