Kum Önerisi Alerjik Kedi İçin?????

Tugbasszz

Merhaba kedimin gözünde konjonktivit var. Tozlu ve kokulu kumları kullanamıyoruz. Sandy kedi kumunu kullanıyorum tozsuz ama okadar kötü bir topaklanması varki 2 haftada bütün kum pislik içinde kalıyor. Önerebileceğiniz tozsuz kokusuz kum var mı?

2 CEVAP

Warriorsans

Olivacat zeytin çekirdeğinden üretiliyor 0 toz topaklanma falan başarılıymış baya ama fiyatı bence biraz yüksek bütçeniz varsa deneyebilirsiniz ayrıca bentoit kumlarla karıştırıp kullananlar da var bütçe dengesi sağlamak için o şekilde diğer kumun tozunu da alıyormuş

bademthecatt

Kedinizi alıştırabilirseniz pelet daha iyi olabilir