Sürekli Miyavlama

alaskasya

Arkadaşlar merhaba, mahallemizde en fazla 3 aylık yavru bir kedi var ve sürekli miyavlıyor. Karnını doyuruyorum su veriyorum ama kimi görse ona gidip ağlar gibi miyavlıyor. Hatta ondan kaçmak isteyenlere bile zorla gidiyor. Bir de ne zaman yemek versem açlıktan ölecek gibi yiyor. Kedi dilinden pek anlamadığım için buraya yazmak istedim. Bu kedimiz için ne yapabilirim çünkü gerçekten üzülüyorum.

8 CEVAP

alaskasya

Cevabınız için teşekkür ederim, sanırım annesinden ayırmışlar bu yüzden psikolojisi etkilenmiş ve ben ne çare bulacağımı bilemedim

gece18

Agrısı, sızısı vardır belki.

pablopicasso

Beslerken bol bol sevin. Keşke sahiplenebilseniz yada sahiplendirenilseniz🙏

pablopicasso

Beslerken bol bol sevin. Keşke sahiplenebilseniz yada sahiplendirenilseniz🙏

Bu kedilerin normal bir davranışı kendilerinden korkan insanlara daha çok yönelirler ve sizin dediğinizde gibi annesinden erken ayrılmış ve bu durumda miyavlaması gayet doğal

alaskasya

Ben eve alacaktım ama evde 3 tane kedim var ve yavru kediden büyükler. Alışık olmadıklarından dolayı onu istemiyorlar sürekli hırlıyor ve tıslıyorlar bir de onlar etkilemesin diye mecburen alamadım 😔 seviyorum ama bana alışırsa daha kötü olmaz mı

Seydagulec_

Ankara sahiplendirme sayfalarına atın lütfen takip şartı da koyarsiniz arada fotoğraflarını atarlar birçok kedi sahiplendirdim sokağımdan, büyümüş hallerini görmek çok güzel bi duygu umarım bu kediciği de güzel bi yuva çıkar...

martuyl

Yaaaa kıyamam. Bence de ilgisiz ve sevgisiz kalmış, daha çok minik :) Umarım tez zamanda ev'lenir o da :)