Kedim Kustu Fotoğraflı (Rahatsız Olanlar Açmasın)

cooheaven

1 yaşındaki kedim ilk defa kustu sağlığını tehdit eden bir şey mi yoksa bir şey yuttuğu için mi kustu çok tedirginim

6 CEVAP

Gimlihanim

Tüy kusmuş gibi görünüyor. Maltını arttırabilirsiniz. Düzenli kullanıyorsanız belki de malt kedinizde işe yaramamıştır. Bazen bazı kedilerde işe yaramıyor bazı maltlar. Markanızı değiştirmenizi de tavsiye ederim.

bademthecatt

Tüy kusmuş gibi görünüyor düzenli malt verin veriyorsanız gün sayısını ve miktarını arttırabilirsiniz sık sık kusmaya başlarsa örneğin her gün o zaman hekim muayenesi gerekir

cooheaven

@bademthecatt ben de tüyden şüphelendim çünkü peçeteyle alıp hafif baskı uygulayınca dağıldı ama yine çok tedirgin oldum ilk defa gördüğüm için. herhangi bir halsizliği de yok ama insan yine endişeleniyor. teşekkür ederim cevabınız için

bademthecatt

Siz bir süre düzenli malt verip gözlemleyin iştahında enerjisinde yemesinde azalma olmazsa bir daha kusmazsa sorun yoktur😊

cooheaven

@Gimlihanim ağustos ayında dr.natures ın maltını almıştım ama sadece 1-2 kez kullandık düzeni pek oturtamadım çünkü maltı sevmiyordu ama çöpe de atmadım. son kullanma tarihi geçmediyse vereceğim düzenli olarak teşekkür ederim

Warriorsans

Tüy de gözüküyor aynı zamanda ip yada parazit gibi şeyler de görüyorum tabi fotoğrafla anlamadı biraz güç.