Kedim Televizyon Bağımlısı Oldu

byzkpln

5 aylık norveç orman kedim son 1 haftadır televizyon izlemeye taktı kafayı. Odadayken televizyon açılır açılmaz koşup salona gelip önüne oturuyor. Önündeki en sevdiği oyuncakları bile dikkatini çekmiyor. Aksiyon bilim kurgu filmlerini daha çok seviyor. Korku olunca korkunç sahnelerde saklanarak izliyor 😅 Gündüz acaba çizgi filmde izlicek mi dedim onuda yatarak izlemeyi tercih etti. Akşamlarıda çay içerken yanına koyduğumuz yiyeceklere musallat oluyor. Kendini insan felan mı sanıyor bilmiyorum 😅 Televizyon izlemesi gelişimini etkiler mi merak ediyorum 🤦🏻‍♀️ Mağlum 5 aylık önümüz ergenlik çağı zorlu bir ergenlikten geçmek istemeyiz

8 CEVAP

BiciriginAnnesi

Yanlız değilsiniz 🤭
Dişi yetişkin kedim de belgesel meraklısı sıkılmadan saatlerce oturur izler hatta kuş fln görür yaklamaya çalışır balık tutmaya çalışır aslanları fln izler vs vs

2.5 aylık kedim de başladı o daha çok spor kanallarını seviyor top fln atıyorlar ya bizim ki de yakalamaya tutmaya çalışıyor 😊TV arkasına geçip tv nin içine nasıl girerim diye de araştırma bile yapıyor o kadar da zekidir kendileri😊

Henüz yiyecek faslına geçmedik 😂

İnsanlar nasıl teknoloji bağımlısı olduysa hayvanların da teknolojiden uzak durması olmazdı

Hilalpars

Ya çok tatlı ama😽

bademthecatt

Uzun sağlıklı ömür diliyorum çok güldürdü beni yavrunuz😂 bademde bazen belgeselleri izliyor ilgisini çekiyor ama çok nadir bir kezde maç izlerken televizyonda topu yakalamaya çalışıyordu😂

byzkpln

Hahaha kediler gerçekten tuhaf hayvanlar daha öncede 3 kedim oldu hiç birinin televizyona bu kadar ilgisi yoktu ilk defa bu çocumm böyle 😂

Shewky

Maşallah çok tatlı kendisi :) Oturuşunu sevsinler. Gelişimin enegel bir şey yoktur bence, merakını gideriyor. Değişiklerin neyi ne zaman merak edeceği de belli olmuyor ki :)

Mirabonibon

Çok tatlıı maşallah. Benimkide babam işten geldiği gibi oturup haber izler kedimde babam geldiği gibi koşarak yanına gidip o da saatlerce haber izlerdi :d

Ranayilmaz

Çok tatlıı maşallah. Bizimki de tarih dizilerine bayılıyor akahajak

gulsump

Çok tatlı :) Benim kız izlemiyor ama izlese hoş bir görüntü olurdu.