Erken Yaşta Gebe Kalan Kedilere Çözüm Bulabilir Miyiz

Sezgek

Merhaba elim bu sabah yürek parçalayan fotolar attı bana iş yerinde doğum yapmış genç bir yavrucak deli divane bağrışıyormuş kapı kapı ne olduğunu anlayamamışlar önce sonra bir bakmışlarki yavrusu ölmüş orda kedi bakımı hakkında yardımsever bir bayan var onun söylediğine göre besleyememiş yavruyu ama kendi de çok küçük olduğu için zat n ne yapacağını bilememiştir sorum şu kısırlaştırmayı tabiki de biliyorum lütfen onu yazmayın ama böyle erken yaşta hamile kaldığını farkettiğimiz kediciklerle nasıl ilgilenebiliriz onlara yavrularına bakmayı öğretebilir miyiz bir şekilde en azından erken farkedersek bir yardımımız olur diye düşünüyorum eşim çok etkilenmiş içim parçalandı diyor o kadar kötü ağlıyordu ki diyor hiç bir canlı yayın evlat acısı yaşamasa keşke

1 CEVAP

betulbakioglu

yapacak birsey yok dogumda ya yavrular ya da anne kedi vefat eder.. cunku kendiside gelismemis veterinere getirmek iyi olabilir coo gecmis olsun