Tüy Dökümü Köpek

ROSIE

Merhaba
10 yaşında Dogo Argentino ,Pttbull kırması bir kızım var son dönemde tüy dökümü çoğaldı .
Çözebilmek adına nasıl bir mama kullanmam gerek ya da nasıl önleyebilirim .
Destek olabilirseniz sevinirim.
Serkan

1 CEVAP

sivaslim

şuan ben royal canin kullanıyorum mamanın etkisi var ek olarakta
[ Petalab Dogasin For Dogs 50 ml KÖPEK İÇİN KOLAJENLİ TÜY SAĞLIĞI DAMLASI dogs1 bunu yeni kullanmaya başladık tam etkisini bilemiycem şuan araştırabilirsiniz güzel yorumları var ) (bunu devamlı kullanıyorum etkisi var ZOETİS Vmp Köpek Kedi Vitamin Mineral Tablet )