Soslu/Jöleli Mama Önerisi

aleynaka

Merhaba, kedime ara ara yaş mama vermek istyorum
Birkaç marka denedim fakat jöleli ve soslu olmayanlara hiç yanaşmıyor.
Whiskas aşığı tabii ki :) ama o mamadan da vermek istemiyorum burdan sorduğumda hiç önerilmemişti.
Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

4 CEVAP

bademthecatt

Vets plus markasının jöleli soslu olan yaş mamalarından deneyebilirsiniz bu sitede satılıyor. Whiskas kullanmayın hiçbir market mamasını kullanmayın

Heavenly

GOURMET PERLE Izgara Tavuklu Kedi Yaş Maması 85 GR poşet olanlarından
nutri feline ve N&D konserveleri mutlaka yer bunları. jölelilerden vazgeç pek sağlıklı değilller.

Palyaco

Soslu en sağlıklı olan yasmamalardir

Hilalpars

Felicia deneyebilirsiniz içeriği güzel