Crystalin Sprey - Diş Eti Kızarıklığı

Findik2021

Merhabalar, geçenlerde bahsetmiştim. Kedimin diş etleri kızardı, 2 doz antibiyotik olduk ve bağışıklık için vitamin kullanıyoruz.

Bir de günde 2 defa crystalin ağız spreyi kullanıyorum. Sıktığımda kızarıklık ve şişlik hafifliyor bir kaç saat sonra tekrar aynı hale dönüyor. İyi mi geliyor yoksa anlık bir etki mi anlayamıyorum. Crystalin daha önce kullanıp iyi gelen oldu mu?

8 CEVAP

Gimlihanim

Biz sadece diş değiştirme döneminde kullanmıştık. O dönemlerde iyi gelmişti. Ama açıkçası bu ciddi bir durum gibi. Crystalin tek başına yeterli olur mu emin değilim. Daha bilgili arkadaşlar yazacaktır. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

Deniz1741

Ben sürekli crystalin kullanırım ağız içine diş etlerine. Oldukça memnunum. Hatta novomedin dental fingerı var parmağınıza takıyorsunuz onun üstüne crystalin sıkıp kedimin dişlerini fırçalıyorum. Bir de instagramda humuslubloga bakmanızı öneririm. Gingivit ve diş bakımıyla ilgili çok faydalı bilgileri var bence.

Findik2021

@Deniz1741, çok teşekkürler paylaşımınız için hemen inceleyeceğim.

Diş değiştirme döneminde biz de kullandık. Veteriner 2-3 saatte bir sıkın diş etleri rahatlasın ağzı kokmasın dedi yaptık gerçekten çok iyi geldi ağız kokusu gitti. Bu dönem sonrası da günde bir kere sıkıyorum hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadık

Palyaco

Dr natures dental tavsiye ederim 250 ml suya 1 fis yeterli dis eti kizarikligi ve ihtihabi yok ediyor ve dişlere cok iyi geliyor tavsiyemdir 6 aydır kulllaniyirum

Findik2021

Güncel

Findik2021

@Gimlihanim, yanıtınız için çok teşekkür ederim.

Findik2021

@ Palyaco çok teşekkür ederim en kısa zamanda deneyeceğim. Şu an Dentavedin ile Crystalini kullanıyorum biraz hafifler gibi oluyor sonra tekrar başa dönüyoruz maalesef. Bu sanırım zaman alan bir sağlık sorunu😔