Ne Verirsem Beğendirebilirim?

KedimVar

Apartmanımızın yakınında bir köpek gördüm. Aslında köpekten çok bir kurt gibi duruyor. Bir gözü mavi diğeri kahverengi. Çok güzel. Bir sürü mama götürdüm ama hiçbirini yemedi. Ne versem beğendirebilirim de yer bir fikriniz var mı?

4 CEVAP

KedimVar

Kedi sütü tozuyla süt yapsam içer mi?

Kedinizin yas mamasini yer aslinda yemedi mi?
Tavuk varsa haslayip suyuna ekmek dograyip haslanmis tavuk parcalariyla karistirip verebilirsiniz.
Kopek kuru mamasi mi verdiniz?(ben bir kere acil durumda gordum kedi mamasi verdim yemedi ama cok ac olsa yiyorlarmis diye duymustum)

Canandisli

Bir sahibi varsa veya birisi doyuruyorsa karnini o yuzden de yemiyor olabilir

Canandisli

Bizim burada bir kopek var ac oldugu zaman kedilere indirdigim kuru mamayi doyana kadar yiyor ama ac degilse ilgilenmiyor bile gelmiyor yanima