Kedim Karıncayı Hüpletti :)

martuyl

Çünkü benim sıpa ne kadar yerse yesin HEP AÇ!

Bayağı da bi yalandı hatta, başka var mı diye de aradı eşşek :D Sokağa salmasam da iç/dış paraziy yapturuyorum 3 ayda bir. 1 hafta önce yaptırdım hatta. Sıkıntı olmaz snaırım di mi?

10 CEVAP

bademthecatt

Bir sorun olmaz bizimkiside sinek felan yiyor bazen😂

meov

bizimki yavruluğundan beri karınca ve küçük sinek yiyor balkonda, engel olamıyorum. o kadar mama, yaş mama, vitamin vs vs yetmiyor demek ki :) parazit aşısı var. bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.

Palyaco

iç parazit yaptiriyorsaniz sıkıntı olmaz protein olmuş kedinize afiyet olsun

Hilalpars

Bizimkide yiyor😂

Gimlihanim

Bizimki de sinek yemişti. Veterinerimiz sorun olmaz demişti. Bir sorun olacağını sanmıyorum aşıları da varmış zaten

Oqrenerde06

Hiç bir sorun olmaz vitamindir😁😁

Kontesiim

Parazit aşılari yapılıyorsa sıkıntı olmaz benim kızım da sinek görünce affetmiyor :)

Mehmetneroo

Parazit aşıları tam olduğu sürece sorun olmaz bence ayrıca bizim Nero beyefendi sinek felan çok sever

Anonymus683514

Benim eski evimde karınca vardı zencefil daha yavruyken pat pat parkeye patisiyle vurarak karıncaları öldürüyordu, bi süre sonra bazılarını yediğini fark ettim. Hiçbir sorun yaşamadım.

Bbgm

Gaz yapar yani koku esansını tattırır biraz 😂 başkada bir şey olmaz.