Kedim Kuru Mama Yemiyor

kaida

kedim 1 ay 1 haftalık. yeni sahiplendim. hiçbir şey yemiyor önüne kuru mama koydum yemiyor el yapımı yoğurt birazcık yaladı sonra bıraktı su içti. aç kalsın istemiyorum yarın yaş mama alıp kuru mamayla karıştırıp vericem yer mi sizce

1 CEVAP

Açıkcası daha önce öyle bi kedi besledim geçici olarak. Ben de ıslak mama karıştırıp verdim ve bu onda alışkanlık yaptı bu sefer hiç yemedi kuru mama benim tavsiyem sabredin o alışınca eve zaten kendisi mecbur yiyecek. Ben o kediyi sahiplendirdiğim evde kurı mama koymuşlar 2. Günden itibaren yemeye başlamış