Kedim Sürekli Miyavlıyor

Merhaba. Birkaç gündür kedim çok miyavlıyor. Bir derdi var gibi değil de hep birşey istiyormuş gibi. Benimle göz göze gelince miyavlıyor, boşluğa miyavlıyor, sürekli miyavlıyor. İlgi gösteriyorum diye düşünüyorum yeterince , yani en azından çalıştığım için hep aynı dozdaydı. Kızgınlıkta değil. Neden böyle? Fikri olan var mı

4 CEVAP

Hilalpars

Keşke konuşabilseler😞

Gerçekten ya 😞 anlayamıyorum ne istediğini çok miyavlıyor ama napıcam bilmiyorum

kukicim

kısır değilse kızgınlık başlangıcı olabilir

kukicim

kısır değilse kızgınlık başlangıcı olabilir