Pet Burger Barf Besleme

Leomaltipoo

Merhabalar, köpeğimin uzun süre denemeler sonucu kuru mamayı asla yememesi ve oturduğumuz yerde bir köpek eğitmeninin tavsiyesi üzerine Pet Burger’ den sipariş verdim, daha önce barf beslemeyi deneyen, pet burgeri bilen varsa öneri ve şikayetleriniz var mıdır?

11 CEVAP

sivaslim

benim köpeğim şivava bende bir dünya kuru mama denedim ama yediremedim. barf beslenme bende çok araştırdım deneme paketi sipariş verdim bir iki dil uzattı maalesef onuda yemedi aslına bakarsanız mamayı görünce bende pek niyetli olmadım yemesine. sonra biri royal-canin-mini-starter ve royal-canin-exigent-mini-yetiskin-kopek-mamasi denememi söyledi. görür görmez saldırmasada yemeye başladı bu bile benim için çok güzel bir durum. vet-s-plus-jole-soslu-parca-kuzu-etli-tahilsiz-yas-kopek-mamasi. aldığım mamaların yanında hediye gelmişti vest plus ve onuda severek yiyor ve ben çok mutluyum. sizde denersiniz belki

Leomaltipoo

Bizim de denediklerimiz arasında royal canin mini ve exigent var, diğer mamalara oranla miniyi daha fazla yiyebiliyor, ama günlük beslenmesi gereken kadar yediremiyoruz malesef, barfı da mecburi bi deneme yapıcaz hiçbişey yememesinden iyidir diye düşünüyorum😫

sivaslim

aynı bizim kız oda miniyi daha iyi yiyor ama tabi elimle yediriyorum keyfine kalırsa yemiyor. bir deneyin bakalım umarım sever. daha çok çektirir bu sıpalar bize

irmtnc3

Happy tail veya barf (özellikle atom hindi barf) öneririm ikisine de bayıldı🤩

Leomaltipoo

Happy tail yine birAz yedi 3 gün kadar, barfı ağzına sürmedi gerçekten görüntü çok kötü, proplan duo delice sipariş verdik bakalım yarın da onu deneyeceğiz, yesin diye daha napabiliriz hiç bilemiyorum😬

sivaslim

Yine olumlu bir sonuç alamadınız yani üzüldüm gerçekten nerden baksanız ben 1 yıl boyunca uğraştım çeşit çeşit mamalar yemeyince mecbur kalıp et veriyordum. gözümün içine bakıyor dayanamıyordum. en çok zoruma giden kakasının siyah olmasıydı veterinerimiz kakasına dikkat et siyah olmamalı diyordu hep çok şükür kahveye döndürdük insan kakasına sevinirmi valla çok seviniyordum :). aslında ben kızıma royal canin mini'sini ilikli kemik suyuyla ıslatıp vermeye başlamıştım sıcak ıslatınca şişmeye başlıyor öyle öyle alıştı çok şükür. sizde bi öyle deneyin sever et suyuyla belki

irmtnc3

Petchefin raw beslenmesini deneyebilirsiniz Barfın görüntüsü kötü ancak içeriği etkisi vs fevkalede

Venusselin

Ben kendim hazırlıyorum. Zahmetli ve pahalı ama ırkı gereği bu şekilde beslemem lazım. Hazır olanlara güvenmiyorum kendim hazırlıyorum oranlarına göre.

Leomaltipoo

Tabi en iyisi o şekilde, ırkı nedir nasıl hazırlıyorsunuz biraz bilgi alabilir miyim?

Leomaltipoo

Barf beslenmeye pek ısınamadık hem leo sevmedi hem de bu da olmazsa kuru mamaya çok zor döneriz diye çok zorlamadım şimdi sabahları yaş mama akşamları da kuru mama yediriyorum pro plan duo delice diğerlerine nazaran yemeğe başladı 🤷🏼‍♀️
Yolculuk vs gibi durumlarda barfı nasıl yaparız diye de düşündüm iyi muhafaza edilmesi gerektiği için

Venusselin

Cane corso, belli oranlarda sakatat löp et takviye sebze vs. Özelden yazın isterseniz. Günde 1 kilo yiyor büyük ırk çünkü