Acil Bakar Mısınız

Mirabonibon

Kedimin değişik öğürme sesiyle uyandım bildiğimiz kusar gibi sesten değil ben o kadar öğürme, hapşırma, öksürme gibi sesler duydum ama bu ilkti hayatımda ilk kez böyle bir ses duydum kendisi çok hareketliydi ve sanki boğulur gibi yani boğazına bir şey kaçmış gibi bir ses çıkardı 1 dakika boyunca falan ama bir yandan hapşırıyor gibiydi ve karnına falan dokundum elim ayağım boşaldı yürüyemedim resmen başımdan aşağı kaynar sular döküldü onu öyle görünce apar topar bol su içirdim sonra bir baktım onun olduğu yerde kelebek var ama biz pencereyi vs açmıyoruz kızgınlıkta diye ve daha yeni kelebeği gördüm acaba onu mu yemeye çalıştı boğazında falan mı kaldı çıkardı anlamadım şimdi köşeye çekildi uyuyor yarın hareketlerini gözlemleyip veterinere gideceğim şu an yapabileceğim bir şey var mı yardım edin

3 CEVAP

Busraskanli

Merhaba çok geçmiş olsun malt kullanıyor musunuz? Tüy yumağı kusmaya çalışmış olabilir.

Mirabonibon

Teşekkür ederim maltı yeni yeni kullanıyoruz şu an her şey yolunda çok şükür

Mirabonibon

Boğazına bir şey kaçmış internetten baktım o sesin aynısı ama şimdi düzeldi kusma falan olmadı bilgisi olan yazabilir mi şu an ne yapabilirim