Kedi Takip Cihazı

NurAnnLynn

Merhabalar kaçmaya çok meyilli iki kedim var , bunu önlemek için gps’ li tasma almayı düşünüyorum fakat internette kayda değer bi şey bulamadım airtag alıp takmak en mantıklısı şu an için . bu konuda önerilerinizi bekliyorum.

1 CEVAP

Anonymus683514

Airtag ya da samsung'un eşdeğer ürününü alabilirsiniz ama onlar da menzil vb. konularda sorun yaşayabiliyorlar. Eğer kedi kaçmaya meyilliyse ekstra önlem almak daha iyi. Camlara kapılara tel taktırmak gibi. Tasmasına air tag dışında telefon numarası da yazdırabilirsiniz. Ben önde isim arkada telefon yazan tasmaya sahip bir kedinin sahibini aramıştım o şekilde.