Kremle İyilestirebilir Miyim?

Ycdgy

Fitigraftaki kediler farklı kediler. Birinin gözü daha şiş. Eczaneden kediler için olan kremi aldım bir De damlasını. İyileştirir mi? Zarar verir mi veya

3 CEVAP

Warriorsans

Fotoğraf yüklenmemiş, sanırım göz enfeksiyonu için krem damla kullanacaksınız. İçinde kortizon olmayan bir ilaç olması önemli varsa ve kedinin korneasında minik bir çizik bile olsa körlüğe kada gidebiliyor.

Palyaco

Önce dr animal healht ile silin sonra krem ve damlayı kullanın

bademthecatt

Lütfen hekime danışmadan gözüne damla damlatmayın çok daha kötü hale gelebilir veteriner göze bir damla damlatıp boyama yapıyor hasar var mı ona göre bakılıp damla veriliyor