Kedim Kuru Mama Dışında Hiçbir Şey Yemiyor

Allizwell20

Merhaba , 2,5 yaşında british shorthair bir kedim var . Son 1 sene önce falan nd marka mamadan bozitaya geçtik. Önceden evde yaptığım ya da hazır yaş mamalardan yerdi , hatta yoğurt vs verirdim ara ara yerdi. Artık kuru maması dışında birşey yemiyor.Nedeni ne olabilir ? Veterinerim sorun olmaz dedi ama benim icim rahat değil yardımcı olabilir misiniz

2 CEVAP

Bbgm

Bizimkilerde hep verdiğim ek katı gıdalarla futbol ya da avcılık gibi bir şey oynuyordu (sıvıda sorun yok ama) sonra kuru mama boyutunda doğramaya başladım çok daha etkili oldu yiyorlar

pablopicasso

Benim oğlum da aynısı asla yaş mama yada evde hazırladığım verdiğim şeyleri yemiyor🥺🥺🥺