Scootish İçin Kısırlaştırılmış Mama Tavsiyesi ?

erenduman

Felicia hills brit care advance unique markaları arasında kaldım ton balıklı olarak kedime tavuk yaramıyor önerebileceğiniz mama markası varmidir

2 CEVAP

pebina

Felicia somonlu kullanıyorum 1,5 yıldır. Herhangi bir sorun yaşamadık umarım hiçte yaşamayız. Yaş mamalar ek vitaminler yoğurt ile destekliyorum. Benim kedim uzun tüylü bir tekir farklı bir cinsle kırma sorun yaşamadım sizin kediniz biraz daha cins olduğundan bünyesine sağlığına iyi gelecek ürünleri seçmelisiniz. Tabi kedinin de beğenmesi lazım

Palyaco

Pronatura hamsili 100 100 yeme garantili uygun fiyatlı premium yüksek kalite exclusion ton balikli