Kedim Grip Ve Çok Halsiz

Burcupaw

Son birkaç gündür kedim grip göz enfeksiyonu vardı ama onu terramycn kremle geçirdik ama kedim hala çok halsiz ve sürekli balgam çıkartıyor daha önce deneyimliyenn varsa yardımcı olabilir misiniz???

6 CEVAP

Anonymus683514

Grip olan kedi insan gibi atlatıyor hafif ateşleniyor biraz halsizleşiyor iyi beslenmeyle atlatıyor çoğu zaman ilaç gerekmiyor ama sizin durumunuz çok ciddi. Nefes almada sıkıntı yaşaması, balgamı falan korkutucu açıkçası. Grip teşhisini kim koydu bilmiyorum ama eğer siz kendiniz tahmin ediyorsanız acilen götürün kliniğe takviyesiz atlatamayabilir.

Kontesiim

Veteriner hekime başvurdunuz mu balgam hiç başımıza gelmedi bizim bilemedim öksürük,kusma,ateş var mı

Kontesiim

Yemek yemesini kontrol edin ki bağışıklığı düşmesin hasta olduklarinda bağışıklıkları ekstra yüksek tutulmalı

Burcupaw

İştahı yok şırınga ile besliyoruz nefes almada sıkıntı yaşıyor

Kontesiim

Çok acil veterinere götürmelisiniz

gokhansultan

Anlattığınıza göre daha ciddi bir sorun olabilir. Hekimin görmesi şart