Ever Clean Çamurlaşma Sorunu

elifgiresun

Merhabalar herkese ben ever clean exstra strong kokusuz kedi kumu kullanıyorum . Geçen ay başka bir siteden sipariş verdim kumu kullanmaya başladım ama daha öncekiler gibi değil hem topaklar sertleşmeyip dağılıyor hemde kum kabının dibine çamurlaşıp yapışıyor. Bu süre zarfında mama değiştirdik brit care sterilised hindili kullanıyoruz kedim eskisinden daha çok çiş yapıyor acaba bu sebepten mi yoksa kumda bir hile mi var . Sizlerden böyle bir sorun yaşayan var mı acaba

3 CEVAP

Anonymus683514

Kum miktarı az gelmiş olabilir. Ever Clean çok aşırı süper topaklanmıyor bence ama her açıdan dengeli ve iyi. Yani topaklanması, koku bastırması, tozu genel olarak iyi ama hiçbiri süper mükemmel değil

bademthecatt

Ever clean hiç kullanmadım ama kum orjinal olmayabilir

elifgiresun

Aslında kumdan çok memnundum pisipisi,mırmır kullandım ikiside kötü deneyimlerdi .ever clean her anlamda güzeldi topaklanma gayet iyiydi,çamurlanma hiç olmuyordu bu kutu hem tozlu,hem yazdığım sorunlar var bende kum sahte mi yada başka kum ile karıştırılmış olabilir diye düşünüyorum kutu altı patlak ve bantlanmıştı ben önemsemememiştim .