Hangi Marka Daha İyi?

Allizwell20

Arkadaşlar mama markalarında N&D , sanabelle , hills ve bozita arasında kararsızım. Hangisini önerirsiniz

4 CEVAP

cat_expert

n&d ve bozita kafa kafaya gider, hills aynı sınıfta bir mama değil zaten.

bademthecatt

Biz şuan N&D tavuklu düşük tahıllı kısır kullanıyoruz 1 ay oldu şuanlık memnunuz bir sorun yaşamadık. Hills almayın bence içeriğinde et bile yok. Benim ilk tercihim N&D olurdu düşük tahıllı veya tahılsız tercih edebilirsiniz bozita veya sanabellede olabilir bu markalar arasında 4-5 ayda bir rotasyon yapabilirsiniz

teddybal

Nd, Bozita, Sanabelle kaliteli markalar; 3'ünü de 10'ar kilo dönüşümlü kullanabilirsiniz.

Palyaco

Nd içlerinde kalite tabi protein dusuk olan kinoa serisi en kaliteli olan kinoa cedirdegi