En İyi Kedi Kumu

RUNNOS

En iyi topaklanma ve koku yapmayan kedi kumu hangisidir ? Bir çok kedi kumu kullandım fakat hiç birinden memnun kalmadım hep çamurlaşma oluyor. Çamurlaşma olmayan, çabuk topaklanan ve koku yapmayan kedi kumu önerir misiniz.

2 CEVAP

bademthecatt

Kum performansıda kediden kediye göre değişiyor. Biz lindocat kullanıyoruz topaklanmasından, koku hapsetmesinden memnunuz vancat ve pisi pisidende memnun kalmıştık bazen vancatte alıyorum

Palyaco

En iyisi pisy cat aktif karbonlu tüm kumları kullandım ever clean ayarında toz sıfır topraklanma super ötesi koku hapsetmede üstüne tanımam partilere yapışmaz eve dagilmaz