Bu Marka Kedi Mamasını Bilen Varmı

Cennet29

Kısır kedi maması arayışındayım. Bu markayı gördüm. Sizin fikriniz nedir? 2 aydır felicia kısır kullanıyordum kedim çok sıkıldı sanırım ilk ayki gibi yemiyor üstüne düşmedim yesin diye ama yemedi ve aşırı zayıfladı. O yüzden mamayı değişmeyi düşünüyorum

1 CEVAP

Cennet29

İçindekiler : Kurutulmuş SomonProteini (%25), Norveç Somon Yağı (%3), Astaxanthin (4%),Pirinç, Bezelye, Hamsi Unu (%4), Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2),Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, KurutulmuşŞeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu,Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum,Kadife Çiçeği Tozu, Taurin.