Raşitizm Yavru Köpek Hakkında

akarhan35

Arkadaşlar 2 buçuk aylık cane corso köpeğimin sol bacağı yamuldu ve titriyordu veteriner tavsiyesi ile günde 10 damla devit 3 ve kalsiyum likit verdik bacaktaki yamulma düzeldi titreme baya azalmıştı şuan titreme arttı ve sağ ayakta titriyor arada bu gün 9.gün oldu tedaviye başlayalı bunlara ek kemik suyu yumurta falanda veriyorum acaba d vitamini ve kalsiyum yüklemesi fazla geldiği için titremeyi yapıyor olabilir mi bir süre ara vereyim mi devam mı edeyim

2 CEVAP

Siyamask

Ekstra bir rahatsızlık olması ihtimaline karşı hekiminize danışmanız daha doğru🍀

akarhan35

Bu gün bi görüşeceğim veteriner işe ilgili yada ilaçlara devam edicem 24 ümde aşısı var düzelmezse bandaj veya alçı uygulamasına geçicez başka çaresi kalmıyor geriye