Aşırı Anestezi

gizemiko

Kedim üst üste anestezi almak zorunda kaldı sali çarşamba durumu daha kolay atlatması için neler yapabilirim

2 CEVAP

NorthNight

Anestezi maddesi ketaminin çoğu idrar ve dışkıyla atılıyor. Bol sıvı alabilmesi için yaş mamaları sulandırarak verebilirsiniz, evde haşlama vs yapabilirsiniz. Beslenmesine ekstra özen gösterirseniz, bir kaç güne vücudundan iyice atılacaktır.

Palyaco

Kuru mama vermeyin azar azar yasmama verin ve uyuması için karanlık ortamı secin