6 Aylık Kedim İlk Defa Kustu:(

IremElveren

Kedim kusmuş, çok üzüldüm, sebebi ne olabilir nelerden kaynaklanıyor olabilir. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olan olursa çok sevinirim

9 CEVAP

Palyaco

3 kereden fazla kusursa bir sorun var demektir 1 kere kustuysa büyük ihtimal tüy vardır kusmusta kokmaniza gerek yok

gece18

Endiselenmeyin bence sindirememis olabilir mamasını. 1 kusmadan bir sey olmaz ama 3 den fazla kusarsa lütfen hekime görünün. Cok gecmis olsun.

Chibi09

Benim kedimde kusuyor öyle. Mamalar bütün bütün çıkıyor. Hazımsızlıktan oluyor. Mamayı ölçülü vermeyi deneyin bence

betulbakioglu

tam olarak ne kustu ne nr kadar?

IremElveren

Mamalarını kustu, bir kere daha kusacak gibi oldu su çıktı. Keyfi gayet asırı yerindeydi, aniden oldu anlamadım çok üzüldüm

Anonymus683514

Zencefil'e buradan aldığım bir yaş mamayı verdim hoplayıp zıplayıp oynuyordu, yaş mamayı yedi koşmaya zıplama devam etti on dakika sonra parkenin üstüne yediği bütün yaş mamayı kustuğunu gördüm. Veterinere anlattığımda sıkıntı olmaz bir daha o yaş mamayı verme dedi. Sizin durum da benzer olabilir

IremElveren

Her zaman aynı mamayı yiyor, farklı mama vermedim. Yediklerinin hepsini çıkartmış resmen:( Kontrol edeceğim

bademthecatt

Hızlı yediği için kusmuş olabilir 1 kere kusmasında sorun olmaz kusması tekrarlarsa iştahsızlık ve halsizlik görürseniz hekime götürün

dogu_bati

Kedim bazen hızlı yediğinde kusuyor, olduğu gibi çıkarıyor.