Vet's Plus Anti-Hairball Sağlıklı Tüyler İçin Malt Kedi Macunu Hakkında

syuhel

daha önceden bu forumda vet's plusın ürünlerinin pek beğenilmediğini okumuştum. malt macunumuz bitiyor sizce nasıl kullananlar ne diyor bu konuda

2 CEVAP

hannnngggg

ilk kullandığımda kedim ishal olmustu fakat düzenli kullanımda böyle bir sorun yaşamadım memnun kaldım denenebilir fiyat performans olarak başarılı, sanırım biofeline ile aynı firma üretiyormuş galiba öyle yazılıyordu bir ara ama tam emin değilim

bademthecatt

Eski ambalajlı olanda kolza yağı vardı sağlıksız bir yağ şuan ambalaj ve içeriği yenilendi kolza yağı kaldırılmış içerikte yazmıyor eskiden o yüzden önerilmiyordu ama şuan kullanabilirsiniz vets plustan daha uygun malt olarak zoovital ve biopetactive önerebilirim biz biopetactive kullanıyoruz memnunuz